Продаж майна на сайті uaplatform.com.ua

продаж майна

Якщо вам необхідно придбати муніципальне, житлове чи комерційне майно, а саме нерухомість за привабливими цінами, які на сьогоднішній день нижче ринкових, продаж майна за допомогою офіційного партнеру державного проекту Прозорро uaplatform.com.ua, саме те, що вам потрібно. Акредитований портал Uaplatform здійснює аукціонні продажі майна будь-якої форми власності:

 • Будівлі та споруди державних та приватних підприємств;
 • Продаж та оренда вилученого майна;
 • Різноманітне майно фізичних та юридичних осіб;
 • Продаж майна, яке знаходиться на балансі банківських установ;
 • Продаж неліквідного комунального та муніципального майна тощо.

Завітавши на офіційний сайт партнеру Uaplatform можна вигідно придбати приміщення, як для власних потреб, так і для початку власного бізнесу. Завдяки прозорій системі продажу майна будь-якої форми власності, кожен з учасників аукціону та торгів може бути певен у законності проведених заходів без корупційних намірів та нелегального підписання договорів. Якщо вас цікавить земельна оренда чи оренда нежитлових чи комунальних приміщень, на сайті також можна стати учасником аукціону з питань оренди на вигідних умовах.

Як працює продаж нерухомого майна

Продаж нерухомого майна комерційної, комунальної або державної форми власності відтепер є доступним для будь-якого громадянина України незалежно від того, зареєстрований він як фізична чи юридична особа. Для того щоб купівля продаж приміщень, нерухомості був вдалий та здійснився за адекватною вартістю рекомендується приймати участь в офіційних торгах та аукціонах державного порталу Прозорро. Найбільш вигідні пропозиції з продажу та оренди споруд та земельних ділянок різного призначення здійснюються на сайті офіційного партнеру Uaplatform.

Для того щоб прийняти участь в торгах чи аукціоні з купівлі продажу майна, кожен з учасників повинен виконати ряд обов’язкових умов, без яких неможливо стати переможцем аукціону та придбати комерційне майно чи нерухомість державної власності:

 • Проста та зрозуміла реєстрація учасника;
 • Ознайомлення з представленими лотами. На кожному порталі, які є партнерами державної електронної системи Прозорро, міститься повноцінна та вичерпна інформація про кожен лот. При цьому доступ до інформаційної картки відкритий як для спостерігачів торгів, так і для їх безпосередніх учасників;
 • Електронна система торгів (Україна) функціонує у відкритому доступі на прозорих умовах, завдяки чому кожен з учасників має змогу оглянути приміщення, транспорт та інше майно, яке виставлене на продаж, власноруч та переконатися в доцільності такого придбання;
 • На результати визначення переможця аукціону не впливає людський чинник, все проходить за участю електронної системи. Це виключає будь-яку ймовірність корупції та нелегального заволодіння майном різного призначення та форми власності.

Особливість порталу-партнеру Uaplatform та електронної системи Прозорро в цілому, в тому, що кожен з учасників торгів, ще до початку аукціону повинен зробити певний гарантійний внесок. Така оплата є гарантією того, що в торгах приймають участь реальні люди, які дійсно мають намір придбати майно, а не отримати певну вигоду від інших користувачів. Аукціон складається з декількох раундів (етапів), під час кожного з яких учасникам відведена певна кількість часу на створення нової ставки.

По закінченню часу, який відведений на проведення аукціону, переможцем торгів автоматично стає той учасник, ставка якого була найбільшою на момент закінчення процедури купівлі-продажу майна або земельної ділянки.

Переваги купівлі нерухомого майна на Прозорро

Купівля продаж нерухомого майна за допомогою електронної системи Прозорро та офіційного партнеру Uaplatform має безліч переваг, перед аналогічними процедурами за участю представників спеціалізованих компаній та організацій:

 • Цілковита прозорість дій;
 • Доступність та відкритість інформації;
 • Анонімність покупця до повного завершення торгів, що виключає будь-яку ймовірність корупції;
 • Цілковита законність проведення аукціонів та торгів з продажу та оренди майна будь-якої форми власності.

Приймаючи участь в торгах з продажу майна в Україні за допомогою порталу Uaplatform, кожен з учасників-переможців підписує договір з продавцем, який повністю відповідає діючому законодавству. Аукціон з продажу чи оренди майна різної форми власності дає можливість отримати майно, ціна якого може бути в декілька разів нижча, ніж аналогічні пропозиції на вторинному ринку нерухомого та рухомого майна.

Для тих учасників, які вперше прийматимуть участь в торгах, аукціоні є можливість скористатися безкоштовною допомогою фахівців порталу Uaplatform, які також нададуть юридичний супровід до закінчення торгів з продажу майна.