Оренда приміщення на зручному сервісі Uaplatform

приміщення оренда

Оренда приміщення – найбільший попит серед українських споживачів, які не мають змоги придбати нерухомість для користування на власний розсуд. Крім того, оренда приміщень може стосуватися не тільки володіння майном для житлового призначення, але й для користування приміщенням в комерційних цілях, виробництва. Здійснити оренду державного майна та приміщень можна скориставшись послугами спеціальних ріелторських компаній, але вартість послуг таких організацій суттєво перевищує затратну частину в співвідношенні з очікуваним прибутком.

Для того щоб комерційна оренда була вигідною та здійснена на законних умовах, радимо звертатися до офіційних партнерів порталу інтернет аукціону Прозорро. На порталі державних торгів та аукціонів в Україні можна як брати в оренду приміщення будь-якого призначення, так і виставляти його лотом за раціональною вартістю.

Як оформляється оренда майна в Україні з uaplatform.com.ua

Якщо вас цікавить оренда майна та приміщень за участю українського порталу Прозорро, найкращим рішенням буде зареєструватися на платформі офіційного партнера Uaplatform. Офіційний сайт uaplatform.com.ua отримав спеціальну акредитацію державного рівня, завдяки чому здійснення оренди будь-яких приміщень відбувається з додержання чітких законопроектів та положень, передбачених чинним законодавством.

Для того щоб взяти в оренду приміщення комунального призначення чи будівлю, яка знаходиться на балансі держави, перш за все необхідно зареєструватися на офіційній платформі партнера державної системи Прозорро. Після вибору необхідного лоту, відбувається ряд простих та зрозумілих дій за участю електронної системи:

  • Кожен з зацікавлених учасників тендеру надсилає свої пропозиції та можуть задати ряд будь-яких цікавлячих питань до власника лоту. Особливість даного етапу в тому, що спілкуючись з потенційними орендарями, власник виставленого приміщення не може бачити, яку суму запропонував кожен з учасників;
  • Після офіційної реєстрації всіх заявок, розпочинається другий етап – аукціон. Регламент платформи передбачає виграш того учасника, який останнім запропонував найбільшу суму за виставлений лот;
  • Після затвердження переможця, власник лоту (замовник) підписує договір оренди на той самий строк, який був зазначений в умовах аукціону.

Незважаючи на простоту та зрозумілість умов, учасник, який став переможцем аукціону, може бути дискваліфікований. Для цього може бути декілька підстав:

  • Не підписання протоколу аукціону протягом 6 робочих днів після формування відповідного документу;
  • Не підписання договору передачі майна у тимчасове володіння протягом 20 робочих днів з моменту завершення аукціону.

Ціни на виставленні лоти доступні до ознайомлення учасникам ще до початку аукціону Прозорро (Україна), саме тому оренда землі, комерційного приміщення чи будь-якої іншої форми власності вважається найбільш чесним та вигідним видом аукціону на державних засадах. Подати документи для передачі приміщення в оренду або взяти майно на тривалий строк у користування можна через будь-який сайт офіційних партнерів онлайн проекту Прозорро.

Як потрапляють приміщення в оренду

Загалом приміщення в оренду будь-якого призначення виставляють на аукціон ті власники, які не бачать рентабельності розширення бізнесу чи підприємства. Саме тому серед лотів аукціону Прозорро можна зустріти:

  • Неприбуткові стоматологічні клініки та інші приміщення медичних закладів;
  • Промислові споруди;
  • Не клієнтоорієнтовані місця;
  • Комунальне майно різної форми власності;
  • Тимчасові наземні та підземні споруди тощо.

Передача нерухомості в оренду та тимчасове володіння може відбуватися як за ініціативи власника даного приміщення, так і за сприяння місцевої влади та органів місцевого самоврядування. Справа в тому, що електронна система Prozorro забезпечує рівномірний та справедливий розподіл надходження коштів, які складають ринкову вартість від оренди майна, складаючого частину балансу місцевої громади.