Українська
Аукціонна Платформа

Це офіційно акредитований ДП «Прозорро.Продажі» електронний майданчик на якому проводяться процедури з продажу та оренди державного і комунального майна, продажу об'єктів малої приватизації та комерційні торги.

Цільова дія

Сертифікат відповідності якості

Це офіційно акредитований ДП «Прозорро.Продажі» електронний майданчик на якому проводяться процедури з продажу та оренди державного і комунального майна, продажу об’єктів малої приватизації та комерційні торги.

Якщо ви бажаєте вкласти кошти в прибуткову справу або стати власником земельної ділянки на законних засадах, аукціон в державній електронній системі, те, що вам потрібно. Як і будь-який аукціон, продаж земельних ділянок, цінних паперів та іншого майна відбувається за участю декількох учасників з пониженням ціни існуючого лоту.Особливість онлайн аукціону в тому, що контроль процесу викупу майна відбувається за участю спеціальної системи, а не людини, тому можливість помилки, пов’язаної з людським фактором повністю виключена. Онлайн аукціони – найкращий та найвигідніший варіант придбання активів, які знаходяться у державному та комунальному володінні:

Земельний актив;
Рухоме майно;
Кредитні активи;
Внутрішні приміщення та наземні споруди;

Майно різного призначення (освіта, медицина, наука) та інші предмети різного права власності.
Продаж різного збиткового майна та об’єктів господарювання здійснюється на онлайн аукціонах надійної системи Prozorro, де кожен бажаючий має можливість вигідно вкласти кошти в придбання активів підприємств різного напрямку.

Як і будь-які інші інтернет пропозиції з онлайн-розпродажем, аукціони з відкритими торгами передбачають реєстрацію учасників (продавців та покупців). Державні аукціони відбуваються виключно в робочий час, тобто тільки в робочі дні та години. За призначення часу проведення
Прозорро – найбільший інтернет аукціон Україна, де можуть приймати участь як фізичні особи господарювання, так і юридичні підприємства. Кожен етап інтернет аукціону прозорий та виконується згідно діючих державних нормативних актів та положень. Кожен з