Про компанію

|
Про компанію
Аукціон Україна

Про компанію

Українська Аукціонна Платформа

Це офіційно акредитований ДП “Прозорро.Продажі” електронний майданчик, на якому проводяться процедури з продажу та оренди державного і комунального майна.

дозвільний документ

Сертифікат відповідності якості

Це офіційно акредитований ДП «Прозорро.Продажі» електронний майданчик на якому проводяться процедури з продажу

 та оренди державного і комунального майна, продажу об’єктів малої приватизації та комерційні торги.

Аукціон - Приймайте участь на сайті uaplatform.com.ua

Якщо ви бажаєте вкласти кошти в прибуткову справу або стати власником земельної ділянки на законних засадах, аукціон в державній електронній системі, те, що вам потрібно. Як і будь-який аукціон, продаж земельних ділянок, цінних паперів та іншого майна відбувається за участю декількох учасників з пониженням ціни існуючого лоту.

Особливість онлайн аукціону в тому, що контроль процесу викупу майна відбувається за участю спеціальної системи, а не людини, тому можливість помилки, пов’язаної з людським фактором повністю виключена. Онлайн аукціони – найкращий та найвигідніший варіант придбання активів, які знаходяться у державному та комунальному володінні:

 • Земельний актив;
 • Рухоме майно;
 • Кредитні активи;
 • Внутрішні приміщення та наземні споруди;
 • Майно різного призначення (освіта, медицина, наука) та інші предмети різного права власності.

Продаж різного збиткового майна та об’єктів господарювання здійснюється на онлайн аукціонах надійної системи Prozorro, де кожен бажаючий має можливість вигідно вкласти кошти в придбання активів підприємств різного напрямку.

logo

Як працюють Аукціони

Інтернет аукціони

Як і будь-які інші інтернет пропозиції з онлайн-розпродажем, аукціони з відкритими торгами передбачають реєстрацію учасників (продавців та покупців). Державні аукціони відбуваються виключно в робочий час, тобто тільки в робочі дні та години. За призначення часу проведення аукціону відповідає система без втручання людини, тому зміна дати та часу проведення аукціону неможлива.

Лоти, які приймають участь в аукціонах України, доступні для перегляду рефералам лише після початку торгів. Аукціон з купівлею чи орендою приміщення відбувається у декілька етапів:

 • Реєстрація учасників аукціону та вибір лоту;
 • Установлення початкової ставки, крім того ставки інших учасників для інших рефералів не доступні. Кожен, хто приймає участь в аукціоні бачить тільки власну ставку, а система аукціону пропонує вигідну ставку на наступному кроці;
 • При кожному наступному кроці аукціону, сумма ставки кожного учасника буде зменшуватись. Якщо у реферала є бажання суму ставки можна залишити без змін, але варто пам’ятати, що збільшити ставку неможливо.

По закінченні процедури ставок, система визначає переможця аукціону та розкриє назву та власника проданого майна. На даному етапі аукціон вважається завершеним та купівля-продаж проходить кваліфікацію. Після встановлення переможця торгів, учасник заключає договір з власником закупівельного лоту з дотриманням всіх законодавчих положень. Також, якщо в аукціоні приймають участь земельні ділянки та інше нерухоме майно, аукціон може проводитись з нецінової оцінкою конкурентів. Тобто, кожен учасник аукціону може переглядати приведені суми своїх конкурентів та робити висновки, яку ставку зробити на наступному кроці. Власник переможної суми підписує договір купівлі-продажу за фактично-вказаною вартістю об’єкту.

Кращій аукціон Україна на нашому сайті

Прозорро – найбільший інтернет аукціон Україна, де можуть приймати участь як фізичні особи господарювання, так і юридичні підприємства. Кожен етап інтернет аукціону прозорий та виконується згідно діючих державних нормативних актів та положень. Кожен з учасників аукціону та простий учасник, пасивний реферал, має можливість бачити дії конкурентів аукціону, що повністю виключає будь-яку можливість порушень правил закупівлі та оренди державного майна.

Згідно діючого законодавства, на основі результатів електронної торгової системи Прозорро, проводиться подальша мала приватизація. Усі процедури продажу та оренди є пілотними, з вільним переглядом інформації та просування торгів, завдяки чому в процедурі повністю виключена корупція та різноманітні домовленості.

Використовуючи електронний портал Прозорро ви отримуєте оптимальний, перевірений інструмент, який допоможе вирішити безліч організаційних питань, які стосуються закупівлі того чи іншого майна:

 • Цілковито автоматичний процес аукціону та чітка послідовність дій, що значно економить ваш час та кошти;
 • Доступність інформації та прозорий процесс закупівлі;
 • Найбільше зібрання лотів зі всієї України.

Використовуючи інтернет портал Прозорро, у вас є можливість не тільки придбати майно будь-якого напрямку, але й скористатися такими послугами, як земельна оренда або оренда приміщення цільового призначення. Якщо після реєстрації ви не змогли обрати лот аукціону, організатори аукціону зможуть запропонувати кожному учаснику найбільш відповідний варіант закупівлі, орієнтуючись на ваші запити та існуючі запитаннях до організаторів торгів.

Якщо раніше ви не приймали участь в електронних торгах, співробітники порталу безкоштовно запропонують юридичний супровід стосовно будь-яких питань та успішного заключення договору з виключенням можливостей дискваліфікації у торгах.