Що таке Prozorro: принципи та переваги

Prozorro – офіційний державний інформаційний портал, де відбувається оприлюднення активних тендерів та закупівель майна будь-якої форми власності. Згідно діючого законодавства України з середини 2016 року сайт Прозорро став відкритим порталом, який має доступ до всіх електронних торгів та аукціонів України.

Не дивлячись на те, що торги, аукціони та закупівля в режимі онлайн можуть відбуватися на різноманітних порталах, електронний реєстр усіх модулів потрапляє до єдиної української бази, завдяки чому інформація про користувачів порталу та власників того чи іншого предмету господарювання знаходиться у вільному доступі. Модульна база єдиного електронного реєстру Prozorro створена з єдиною метою – відкриті продажі законних підставах без жодного натяку на корупцію, панібратство та поступи зі сторони підприємців.

Не дивлячись на те, що електронні торги досить відповідальна справа та контролюється органами держави, кожна фізична або юридична особа, яка зареєструвалася на порталі Prozorro, може отримати повноцінну та достовірну інформацію про кожного з учасників аукціону. За останні роки Україна дозволила реєстрацію багатьом онлайн порталам, які спеціалізуються на онлайн-аукціонах, одним з яких є uaplatform.com.ua.

Як працює «Прозорро»

Прозорро – проста та зрозуміла система, яка економить ваш час та кошти. Для участі в торгах, аукціоні або оформленні оренди приміщення, майбутньому учаснику достатньо мінімального пакету документів та будь-який гаджет з вільним доступом до мережі інтернет. Під час

Який Прозорро сайт краще використовувати

Перш ніж обрати офіційний Прозорро сайт, рекомендуємо ознайомитись з відгуками інших учасників порталу та вивчити основні напрямки діяльності сервісу, послуги. Для участі в державних закупівлях радимо обирати активні платформи та сайти, які є активними учасниками